LKMŠFLKMŠF

LKMŠF sportininkai

Šaulio profilis

Vieša sportininko anketa: reitingai, pataikymo procentai, dalyvautos varžybos ir oficiali LKMŠF informacija.

Federacijos nr. -C grupėNėra LKMŠF narys

Stasys Jurkšaitis

Klubas / miestas: -Dalyvauta: 2

Sezono filtras

Statistika, rekordai ir grafikai perskaičiuojami pagal pasirinktus metus.

Bendras vidurkis
72.6%
+5.2%
72.6
Geriausias: 75.2%Stipriausia disciplina: Trap
Paskutinės varžybos
LKMŠF V etapas Sezono uždarymas
75.2%
Geriausios varžybos
LKMŠF V etapas Sezono uždarymas
376.0 tašk.
Dalyvauta varžybų
2
Stipriausia disciplina
Trap
77.0%
Asmeninis rekordas
376.0
LKMŠF V etapas Sezono uždarymas
Geriausias karabinas
202
Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos „Medžioklės rago“ 2026 m. taurė
Geriausios lėkštutės
70
LKMŠF V etapas Sezono uždarymas
Max rungtys
0
25/25 arba 50/50
Silpniausia disciplina
Bėg. šernas
63.0%

Tobulėjimo kryptys

Automatinės įžvalgos pagal sportininko istorinius rezultatus.

Stiprybė
Trap
77.0%
Rezervas
Bėg. šernas
63.0%
Progresas
0.0%
paskutinių startų pokytis
Tikslas kitam startui
Bėg. šernas
66.0% siekiamybė
Karabinas
73.9%
Trap
77.0%
Compak
67.0%
Bėg. šernas
63.0%
Lyg. vid.
72.0%
Oficiali informacija
LKMŠF narysNe
Meistriškumo grupėC
Papildomos pareigos nepriskirtos.
Europos čempionatas
Europos čempionato įrašų nėra.
Sportininko duomenys
Ginklų, šovinių, rinktinės ir klubo logotipo duomenys bus pildomi vėliau.

Sezono rezultatai

KarabinasTrapCompak
70%80%90%100%Karabinas Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos „Medžioklės rago“ 2026 m. taurė 2026-09-05 67.3% Pokytis: 0.0%Karabinas LKMŠF V etapas Sezono uždarymas 2026-10-10 80.4% Pokytis: +13.1%Trap Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos „Medžioklės rago“ 2026 m. taurė 2026-09-05 80.0% Pokytis: 0.0%Trap LKMŠF V etapas Sezono uždarymas 2026-10-10 74.0% Pokytis: -6.0%Compak Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos „Medžioklės rago“ 2026 m. taurė 2026-09-05 68.0% Pokytis: 0.0%Compak LKMŠF V etapas Sezono uždarymas 2026-10-10 66.0% Pokytis: -2.0%09-0510-10

Karabinas

PB 80.4%
Paskutinis rezultatas: 80.4%

Trap

PB 80.0%
Paskutinis rezultatas: 74.0%

Compak

PB 68.0%
Paskutinis rezultatas: 66.0%

Artėjančios varžybos

Šios registracijos neįtraukiamos į statistiką.

Artėjančių registracijų nėra.

Rezultatų istorija

DataVaržybosStartGr.Bendras
2026-10-10LKMŠF V etapas Sezono uždarymas11C376.0
2026-09-05Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos „Medžioklės rago“ 2026 m. taurė124B350.0